Neler Yapıyoruz..?


Eğitim Veriyoruz..


Salep Akademisi olarak bilinçli, başarılı, teknik bilgi ağırlıklı "Salep Orkidesi Yetiştiriciliği" için konusunda uzman ve akademik yeterliliği olan eğitmen kadrosu ile tüm Türkiye genelinde eğitimler vermektedir. Ayrıca son zamanlarda dünyada yaşanan ve ülkemizde de ciddi sorunlar yaşatan Covid-19 pandemi sorunu yüzünden teknolojik alt yapısını kullanarak İstanbul Gelişim Üniversitesi ile işbirliği yaparak üniversite onaylı sertifikalı canlı uzaktan eğitim hizmetlerini de başlatmıştır.

Eğitimlerimize Air Agro Tarım Teknolojileri bünyesinde faaliyette bulunan "www.salepakademisi.com" web sitemizden başvuru yapabilirsiniz..Salep Orkidesi Yumrusu ve Fidesi Temin Ediyoruz..

Tarım Akademisi Yasal olarak Salep Orkidesi üretimi ve yetiştiriciliği yapmak isteyen tüm girişimciler için Tarım ve Orman Bakanlığından almış olduğu yetkili Süs Bitkisi Üretici belgesi ile Şubat - Haziran hasat dönemi ve Eylül - Ekim dikim döneminde ruhsatlı ve tescilli Salep Orkidesi Yumrusu ve Kasım - Ocak fide dikimi döneminde ise ruhsatlı ve tescilli Salep Orkidesi Fidesi temin etmektedir.


Kültürel Üretimi Destekliyoruz..

Salep Akademisi Yasal olarak Salep Orkidesi üretimi ve yetiştiriciliği yapmak isteyen tüm girişimcilere uzman teknik kadrosuyla eğitim ve danışmanlık hizmetleriyle rehberlik yapmaktadır.

Herkese yardım edemeyiz,,
ama herkes birine yardım edebilir..